Xa coñecemos o primer encontro de cuartos de final, enfrontara a Fonserma e Cacharela despois de que Fonserma vencese 6-1 a Ventosela e Cacharela fixese o mesmo por 7-3 ante Neumaticos Redondela.
Este martes Cruz de Pazos derrotou nos penalties ao Amoedo FS e metese asi nos cuartos de final, no que o seu rival sera Meson La Isla tras derrotar 2-1 a Pub Lolita nun vibrante e emocianantisimo encontro.
O Bar Paraiso xa esta en cuartos e enfrontarase ao gañador do Amoedo FS"B" que derrotou ao Carballo FS por 10-3. O Moscoso FS tamen esta en cuartos tras gañar 6-3 a Os Amigos e o seu rival saira do Whisky Dyc -Panaderia Yustin(Venres 22h)
martes, 29 de mayo de 2012
jueves, 24 de mayo de 2012
Rematou a liga
Acabou a I Edicion da liga "Concello de Pazos" organizada polo SD Pazos coa colaboracion do Concello de Pazos.
A Liga resultou ser todo un exito de participacion, deportividade e compañerismo, o cal comeza a facerse notar co interes de moitos equipos en anotarse para o ano que ven.
Dende a organizacion queremos darvos as gracias pola vosa participacion e pedirvos excusas por todos os erros que cometemos,sen mais deixovos o cadro de honra da competicion e a clasificacion final, tamen recordade que isto non para, e para a semana xa comeza a Copa.
Campion: AMOEDO FUTBOL SALA "B"
Subcampion: WHISKY DYC
3º Clasificado: MESON LA ISLA
4º Clasificado : FONSERMA
Deportividade: PANADERIA YUSTIN
Pichichi: RUBEN CRESPO(Amoedo FS"B")
Zamora: XAIME VILLAVERDE(Ventosela FS)
A Liga resultou ser todo un exito de participacion, deportividade e compañerismo, o cal comeza a facerse notar co interes de moitos equipos en anotarse para o ano que ven.
Dende a organizacion queremos darvos as gracias pola vosa participacion e pedirvos excusas por todos os erros que cometemos,sen mais deixovos o cadro de honra da competicion e a clasificacion final, tamen recordade que isto non para, e para a semana xa comeza a Copa.
Campion: AMOEDO FUTBOL SALA "B"
Subcampion: WHISKY DYC
3º Clasificado: MESON LA ISLA
4º Clasificado : FONSERMA
Deportividade: PANADERIA YUSTIN
Pichichi: RUBEN CRESPO(Amoedo FS"B")
Zamora: XAIME VILLAVERDE(Ventosela FS)
PJ
|
PG
|
PE
|
PP
|
GF
|
GC
|
PT
|
||
1
|
AMOEDO F.S”B”
|
30
|
23
|
3
|
4
|
216
|
107
|
72
|
2
|
WHISKY DYC
|
30
|
19
|
4
|
7
|
135
|
100
|
61
|
3
|
MESON LA ISLA
|
30
|
19
|
3
|
8
|
164
|
110
|
60
|
4
|
FONSERMA
|
30
|
19
|
2
|
9
|
154
|
101
|
59
|
5
|
AMOEDO F.S.
|
30
|
19
|
2
|
9
|
182
|
128
|
59
|
6
|
NEUMATICOS CRUZ DE PAZOS
|
30
|
17
|
4
|
9
|
117
|
97
|
55
|
7
|
BAR PARAISO
|
30
|
14
|
5
|
11
|
122
|
90
|
47
|
8
|
PUB LOLITA
|
30
|
15
|
1
|
14
|
112
|
104
|
46
|
9
|
CACHARELA
|
30
|
14
|
1
|
15
|
172
|
164
|
43
|
10
|
VENTOSELA
|
30
|
12
|
4
|
14
|
88
|
83
|
40
|
11
|
O CARBALLO
|
30
|
12
|
2
|
16
|
117
|
137
|
38
|
12
|
MOSCOSO F.S.
|
30
|
12
|
1
|
17
|
144
|
146
|
37
|
13
|
OS AMIGOS
|
30
|
11
|
0
|
19
|
118
|
182
|
33
|
14
|
NEUMATICOSA REDONDELA
|
30
|
9
|
1
|
20
|
102
|
149
|
28
|
15
|
ZIPI ZAPE
|
30
|
7
|
3
|
20
|
83
|
128
|
24
|
16
|
PANADERIA YUSTIN
|
30
|
1
|
0
|
29
|
72
|
254
|
3
|
MAXIMO GOLEADOR
|
MENOS GOLEADO
|
DEPORTIVIDADE
|
||||||
Crespo(Amoedo FS”B”)
|
78
|
Xaime(Ventosela)
|
83
|
Panaderia Yustin
|
121
|
|||
Joni(Cacharela)
|
74
|
Juan (Bar Paraiso)
|
90
|
Moscoso F.S.
|
135
|
|||
Diego(Amoedo FS)
|
65
|
Nesto(Cruz de Pazos)
|
97
|
Os Amigos
|
136
|
|||
Xacobe(O Carballo)
|
46
|
Bizzarri(Whisky Dyc)
|
100
|
Ventosela
|
138
|
|||
Miguel(Amoedo F.S. B)
|
45
|
Damian(Fonserma)
|
101
|
Amoedo FS"B"
|
146
|
|||
Victor(Moscoso
FS)
|
45
|
Ivan(Pub
Lolita)
|
104
|
Amoedo
F.S.
|
155
|
Ademais este e o cadro da Supercopa que se disputara na Lama o dia 16, cada equipo debe pagar 15 euros en concepto de arbitraxe.
Amoedo F.S.
|
Garyto FS
|
10:00 1
|
Meson La Isla
|
Telrica
|
10:45 2
|
Whisky Dyc
|
Cernedo FS
|
11:30 3
|
Fonserma
|
Antas Coco-Balu
|
12:15 4
|
GAÑADOR 1
|
GAÑADOR 2
|
16:00
|
GAÑADOR 3
|
GAÑADOR 4
|
17:00
|
PANADERIA YUSTIN
|
AMOEDO F.S.(A Lama)
|
18:00
|
FINAL
|
FINAL
|
19:00
|
Suscribirse a:
Entradas (Atom)